Гирьовий спорт, армреслінг.

 

Гирьовий спорт, армреслінг.

Змагання з гирьового спорту та армреслінгу до Дня захисника Вітчизни.             22 лютого на передодні Дня захисника Вітчизни у спортивній залі Сахновщинського ДЮКФП "Олімп" відбулися змагання з гирьового спорту та армреслінгу, серед представників КФК сільськогосподарських підприємств, установ, організацій Сахновщинського району.

               Змагання з гирьового спорту проводились за системою двоборства (поштовх + ривок), вага гирі 24 кг. За підсумками змагань переможцем став Сутула Артур, який представляв спортивне товариство "Колос", його результат 175 р. Другим був представник Сахновщинського РВ УМВС, Настаченко Олександр з результатом 83 р., та третє місце посів вчитель фізичного виховання Гришівської ЗОШ, Ткаченко Володимир, його результат 76 р.

                 У змаганнях з армреслінгу переможцем став ще один представник Сахновщинського РВ УМВС, Грицик Павло, який у фінальній схватці переміг Геворкяна Армена (с. Сахновщина). У схватці за третє місце, переможцем став Дмитрук Сергій (с. Сахновщина).Обновлен 15 мар 2014. Создан 12 мар 2014