Виступ ФК "Колос" Сахновщина у чемпіонаті Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року.

 
 

Виступ ФК "Колос" Сахновщина у чемпіонаті Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року.
    І тур.

   2 травня 2015 року футбольна команда "Колос" Сахновщина розпочала свій виступ у чемпіонаті Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року. Перший домашній матч був для сахновщан невдалим, з рахунком 5:0 вони поступилися минулорічному призеру чемпіоната, куп’янському Локомотиву. Взагалі в групі "В", де виступає сахновщинський "Колос" 13 команд, це: "Колос" Зачепилівка, "Старт" Чугуївський район, "Колос" Золочів, "Ніка-СМК" Харків, "Геліос-Академія" Харків, ФК "Краснокутськ", "Статус" Кегичівка, "Енергетик" Солоницівка, ФК "Первомайський", "Локомотив" Куп’янськ, "Факел" Красноград, ФК "Лозова-Панютино", "Колос" Сахновщина.

ІІ тур.

   У домашньому матчі ІІ туру чемпіоната "Колос" поступився команді «Колос» Зачепилівка з рахунком 2:0. Цей матч для сахновщани повинен бути виїздним, але за ініціативи місцевої РДА обласна федерація футболу поставила його домашнім.

ІІІ тур.

   У ІІІ турі  чемпіоната області з футболу "Колос" переміг красноградський «Факел» з рахунком 2:1. Голи у нашій команді забивали: Сергій Оспіщев та автогол суперника.

ІV тур.

  ІV тур чеипіоната, який сахновщани повинні були провести з командою "Старт" Чугуїв, за проханням керівництва команди гостей перенесений на 25 липня.

V тур.

   У виїздному матчі V туру "Колос" поступився команді «Геліос-Академія» Харків з рахунком 4:2. Голи у нашій команді забивали: Роман Какадій, Сергій Оспіщев.

VІ тур.

   VІ тур для сахновщан також був невдалим  з рахунком 1-3 поступилися ФК "Лозова-Панютино". Гол на рахунку Олександра Ємельянова.

VІІ тур.

    VІІ тур, поразка з рахунком 1:3 від команди «Ніка-СМК» Харків. Гол забив Сергій Оспіщев.

VІІІ тур.

    У виїздному матчі VІІІ туру «Колос» переміг золочівський «Колос» з рахунком 2:1. Голи на свій рахунок записали Роман Какадій з одинадцяти метрового удару та Юрій Роденко вирішальним ударом на останніх хвилинах матчу приніс "Колосу" перемогу.

ІX тур.

    У ІX турі наша команда переконливо перемогла кегичівський "Статус" з рахунком 7:4. Дуже вдала гра склалася для нашого нападаючого Андрія Будка, який записав на свій рахунок 5 (п'ять) м'ячів. Також забивали Роман Какадій та Володимир Середницький.

X тур.

    У X турі "Колос" у виїздному матчі зустрівся з аутсайдером групи ФК "Краснокутськ". На привеликий жаль сахновщанам невдалося здобути три очки, лише одне. Рахунок матчу 2:2. Голи забивали Андрій Будко та Андрій Бречко.

XІ тур.

    У домашньому матчі XІ туру «Колос» поступився команді «Енергетик» Солоницівка з рахунком 0:3.

XІІ тур.

    

    Обновлен 15 июл 2015. Создан 11 июл 2015